مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس اعلام کرد

به گزارش کوله بار، سرهنگ پاسدار سعید کوشکی جهرمی در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری چهارمین جشنواره ملی فانوس، با بیان اینکه برای نمود بهتر دستاوردهای حوزه انقلاب و دفاع مقدس باید پیشنه فرهنگی و جهادی استان فارس با هم تلفیق و ترکیب شود، گفت: میزبانی چهارمین جشنواره فانوس را با همین هدف دنبال کرده‌ایم.

کوشکی گفت: پیشنه جهادی استان فارس که شامل ۱۵ هزار شهید و ۲۷۰ هزار رزمنده و یگان‌های مختلف رزمی است، با پیشینه فرهنگی استان که داشته‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی را شامل می‌شود، ترکیب شود، دستاوردهای ارزشمندی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: دفاع مقدس و مجموعه های مرتبط با آن، یک مجموعه شاخصی محسوب می‌شود که تمامی فعالیت‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی می تواند حول این محور حرکت کرده و قرار بگیرند، این خود یک دستاورد ارزشمند دوران دفاع مقدس است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس با اشاره به اینکه در سومین دوره جشنواره ملی فانوس، فارس موفق به کسب عنوان دوم شد گفت: در نظر داریم با همکاری دستگاه های مختلف فرهنگی و هنری استان بتوانیم چهارمین دوره این جشنواره ملی را به نحو احسن و متفاوت‌تر از گذشته برگزار کنیم چرا که استان فارس دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف هنری است.

کوشکی با یادآوری اینکه فراخوان این جشنواره شروع شده است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های مختلف هنرهای نمایشی، تجسمی و سنتی، موسیقی و سرود، رادیو، تحقیق و پژوهش و بخش آزاد تا ۲۸ اسفند امسال به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس، ارسال کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.